کتاب محرک موفقیت

کتاب محرک موفقیت تحولی عظیم راستای روانشناسی موفقیت ایجاد کرده است، زیرا نکات طلایی و سخنان حکمت آمیز امامان معصوم شیعه بخصوص حضرت علی (ع) را با گلچینی از مطالب بیش از 40 کتاب موفقیتِ تألیف شده توسط پژوهشگران برجسته ی غربی، آمیخته و برای فهم بهتر، داستان‌هایی تامل‌ برانگیز و انگیزشی چاشنی آن ساخته است که در مجموع این کتاب را به منظومه‌ای منحصربه فرد و ممتاز در زمینه‌ي موفقیت و سعادتمندی تبدیل کرده است.

محرک موفقیت به واقعیت بدل شدن اهداف و رویاهایتان را در سایه ی زندگی آرام و لذت بخش به شما مژده می دهد.

  هدف از کتاب:

محرك موفقيت، كتابي قدرتمند و نوین در زمینه­ی پيشرفت شخصي است که قصد دارد تحولي باورنكردني در زندگي شما ايجاد کند، به شرط آنکه دستورالعمل­های آن را بخوانید، به آن عمل کنید و نبض تحرک زندگی خود را به این کتاب بسپارید تا شما را در دو ماراتن زندگی پیروز کند و کمک نماید تا از جایگاه فعلی‌تان به جایگاهی که همیشه آرزویش را داشته‌ايد، برسید.وجه تمایز محرک موفقیت نسبت به سایر کتاب های موفقیت:

متأسفانه امروزه بسياري از كتاب هاي موفقيت موجود در بازار ایران از موفقيتي حرف مي زنند كه ناقص است؛ زیرا اکثراً از دو حالت خارج نیستند:

1.گروهی فقط به صورت روشنفكرانه بعد مادي دنيا را ديده‌اند و قدرت لايتناهي خالق و هدايتگري اديان آسماني را فراموش كرده‌اند و فقط انرژي و قدرت ذهن را سرمشق قرار داده و به طرز ماهرانه‌اي حرف هاي درست و نادرست را ادغام و در يك بسته‌بندي زيبا به خورد افكار مخاطب مي‌دهند که به هیچ‌وجه مناسب فرهنگ مردم ایران نیست و بیشتر سبب سردرگمی آنان مي‌شود. این‌گونه کتاب ها بیشتر ترجمه‌ای از کتاب‌های انگیزشی غربی بوده که متناسب با فرهنگ همان کشورها به تألیف و تدوین رسیده‌اند.
2. گروه دوم بیشتر در قالب کتاب‌های نصیحت‌دهنده و نشان‌دهنده ی راه رستگاری در جامعه عرضه شده که به صورت کاملاً سنتی و با جمله‌بندي‌هایی پر تکلف، فقط بُعد معنویات و سعادتمندی در آخرت را محور قرار داده اند. اگر چه مطالب این کتاب ها کاملاً مستند و برپایه آموزه‌های الهي‌اند ولی در برقراری ارتباط با همه اقشار جامعه تا حدودی ناتوان بوده به گونه‌ای که جوانان اشتیاق کمتری به مطالعه‌ی این کتاب‌ها از خود نشان می‌دهند.
با این اوصاف، کتاب محرک موفقیت تحولی عظیم در این راستا ایجاد کرده است، زیرا نکات طلایی و سخنان حکمت آمیز امامان معصوم شیعه بخصوص حضرت علی (ع) را با گلچینی از مطالب بیش از 40 کتاب موفقیتِ تألیف شده توسط پژوهشگران برجسته ی غربی، آمیخته و برای فهم بهتر، داستان‌هایی تامل‌ برانگیز و انگیزشی چاشنی آن ساخته است که در مجموع این کتاب را به منظومه‌ای منحصربه فرد و ممتاز در زمینه‌ي موفقیت و سعادتمندی تبدیل کرده است.

برای تهیه این کتاب اینجا ضربه بزنید

کلیپ های انگیزشی ساخته شده بر اساس محتوای کتاب:

+ معرفی کتاب محرک موفقیت

+ اگر از تحقیر دیگران ناراحت می شوید

+ بارش الطاف الهی پس از دعا

+ دویدن در برابر بادهای مخالف

+ قوانین چگونه درخواست کردن

+ محرک هایی برای موفقیت در مدیریت
دیگر آثار: